Pastali Butik Pasta olarak artık atölyemizde sizlerle hem eğlenceli hem de öğretici günler düzenliyoruz. Kurabiye kursu, Pasta kursu, Cupcake kurslarımız atölyemizde sıcak, samimi ve az kişi ile yapılacağı için hem sohbet edeceğiz. Bunun yanında tüm ayrıntıları ile bildiğim öğrendiğim ,deneyerek geliştirdiğim tüm bilgileri sizlerle paylaşacağım:)

Atölyemiz Beykoz Merkez mahallesindedir İstanbul’un birçok yerinden ulaşım kolaylığı olan nezih ve tarihi ilçemizin güzel atmosferinde kurslarımızı gerçekleştireceğiz. Sadece kurs sırasında değil sonrasında da her zaman arayıp soru sorabilirsiniz. Yaptığımız kurslarla sadece eğitim verip günü bitirmiyoruz yeni dost ve arkadaşlar ediniyoruz:)

 

KURSLARIMIZ HAFTA İÇİ ‘’SALI’’ & HAFTA SONU ‘’PAZAR’’ GÜNLERİDİR. KATILIMCI EN AZ ‘’2’’ EN FAZLA ‘’6’’ KİŞİ İLE SINIRLIDIR.

– ÜCRETLER İÇİN VE KAYIT YAPTIRMAK İÇİN ( Whatsapp 0535 496 13 28) İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

 

Severek yaptığım işimin püf noktalarını, siz şeker hamuruna gönül vermiş ve bu işi öğrenmek isteyen herkese kurslarımızda öğretmeyi sabırsızlıkla bekliyorum:) görüşmek ve tanışmak dileği ile …

Kocaman sevgiler.

Emine KOÇYİĞİT